HANDBAG WITH MESH PANEL
Next
SHOULDER BAG WITH EMBOSSED DESIGN
Previous
SHOULDER BAG WITH EMBOSSED DESIGN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3601-blue002
HANDBAG WITH WOVEN LOOK
Code: 1010-3601
1010-3601-blue002
As low as
€76.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's cotton handbag with a woven look. It has double handles for a better grip. Inside, it has a lining, compartments, and a pocket that closes. It fastens with a zipper.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Hand bag/tote bag |
| Product Material | Lining,Straw look |
| Composition | 65% Cotton, 25% POLYESTER, 10% PU |
| Width | 16.5cm |
| Length | 36.5cm |
| Height | 28cm |
| Size | Large |