HANDBAG WITH DECORATIVE SCARF
Next
STRAW SHOULDER BAG
Previous
STRAW SHOULDER BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3599-black003
STRAW SHOULDER BAG
Code: 1010-3599
1010-3599-black003
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's straw shoulder bag with flap closure and clasp. Features lining, open pockets, and zippered pocket. Adjustable chain strap for a better fit.
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases |
|---|---|
| Closure | Flap Top |
| Handle Type | Chain |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Lining,Straw |
| Composition | 95% PP STRAW 5%PU |
| Width | 9cm |
| Length | 27cm |
| Height | 17cm |
| Size | Small |