STRIPED SHOULDER BAG WITH DEER DESIGN
Next
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1010-3542-bordo009
SHOULDER BAG
Code: 1010-3542
1010-3542-bordo009
In stock
Only a few left
Out of stock
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases |
|---|---|
| Closure | Double zippers |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining,Color combination |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Width | 13cm |
| Length | 35cm |
| Height | 24cm |
| Size | Medium |