CROSSBODY SMALL BAG WITH ROUND HANDLE
Next
SHOULDER BAG WITH DECORATIVE CHAIN
Previous
SHOULDER BAG WITH DECORATIVE CHAIN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3539-blue002
SHOULDER BAG WITH DECORATIVE CHAIN
Code: 1010-3539
1010-3539-blue002
As low as
€71.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag with decorative chain, made of high-quality faux leather. It has a spacious interior with lining, open compartments, and a zippered pocket for better space management. It has double handles for a better grip and closes with drawstrings and a magnetic clasp.
| Product Design | Chain |
|---|---|
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases,Inner pocket with zipper |
| Closure | Strap fastened,Magnetic clip |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 16cm |
| Length | 43cm |
| Height | 35cm |
| Size | Large |