HAND/SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Next
SHOULDER BAG WITH CHAIN
Previous
SHOULDER BAG WITH CHAIN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3535-chalk611
HAND/SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Code: 1010-3535
1010-3535-chalk611
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's handbag with double handles made of high-quality faux leather. It is quite spacious inside and fully lined. It has open compartments and a pocket that closes with a zipper. It fastens with a zipper.
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Hand bag/tote bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Composition | 100% PU |
| Width | 16cm |
| Length | 44cm |
| Height | 35cm |
| Size | Large |