QUILTED SHOULDER BAG WITH CHAIN
Next
QUILTED SHOULDER BAG WITH CHAIN
Previous
QUILTED SHOULDER BAG WITH CHAIN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3523-camel025
QUILTED SHOULDER BAG WITH CHAIN
Code: 1010-3523
1010-3523-camel025
As low as
€43.99
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's Pacey shoulder bag made of soft-textured faux leather with quilted design. It features double straps with chain detail and secures with a gold rotating metal element. The interior is lined and has two open pockets and one with a zipper for organization. A bag with distinctive look and modern design for unique appearances.
| Pattern | Quilted,Stich details |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
| Closure | Gold clasp |
| Handle Type | Double Handle,Chain |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 11cm |
| Length | 41cm |
| Height | 33cm |
| Size | Large |