WALLET WITH SEAMS
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3507-green005
TOP STICHED HANDBAG
Code: 1010-3507
1010-3507-green005
As low as
€49.49
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's handbag with faux leather trim. It has double handles and a detachable strap so it can be worn crossbody. It closes with a double zipper. Inside, it has compartments and a pocket that closes. Lined.
| Pattern | Top stiched |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
| Closure | Double zippers |
| Handle Type | Adjustable Strap,Double Handle |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Handbag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 13cm |
| Length | 30cm |
| Height | 22cm |