SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Next
GLOSS EFFECT SHOULDER BAG WITH GOLDEN BUCKLE
Previous
GLOSS EFFECT SHOULDER BAG WITH GOLDEN BUCKLE
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1010-3480-sage-296
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Code: 1010-3480
1010-3480-sage-296
In stock
Only a few left
Out of stock
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases,Quick access back pocket,Front facing pocket |
|---|---|
| Closure | Zip fastened,Magnetic clip |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 15cm |
| Length | 37cm |
| Height | 26,5cm |
| Size | Large |