SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Next
SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Previous
SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3467-brown016
SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Code: 1010-3467
1010-3467-brown016
As low as
€32.99
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag Rikke, made of high quality faux leather. It has a wide shoulder strap for comfort in movement which can be adjusted to the appropriate height. The interior is lined and includes an open compartment and a zippered pocket for organization. It closes with a zipper. In a soft form to comfortably fit everyday items.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Shoulder Strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 12cm |
| Length | 32cm |
| Height | 18cm |
| Size | Medium |