SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Next
SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Previous
SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3466-black003
SHOULDER BAG WITH WIDE STRAP
Code: 1010-3466
1010-3466-black003
As low as
€55.38
€71.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag Rikke, made of high quality faux leather. The interior is lined and includes an open compartment and a zippered pocket for organization. It has a wide shoulder strap and zipper closure. It can also be used as a travel bag thanks to its shape.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Adjustable Strap,Top handle bag |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 18cm |
| Length | 47cm |
| Height | 27cm |
| Size | Large |