CROCO 3-WAY HANDBAG WITH DETACHABLE SMALL BAG
Next
CROCO SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES AND FLAP
Previous
CROCO SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES AND FLAP
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3464-oatmilk655
CROCO SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES AND FLAP
Code: 1010-3464
1010-3464-oatmilk655
As low as
€43.99
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Avelina women's shoulder bag made of faux leather with croco texture. It has double handle to be worn on the shoulder and secures with flap and magnetic clasp. The interior is lined and has two open pockets and one with a zipper for organizing small items. A beautiful and classic bag, ideal to complete any look.
| Pattern | Croco effect |
|---|---|
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases |
| Closure | Magnetic clip,Flap Top |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 16cm |
| Length | 31cm |
| Height | 24cm |
| Size | Large |