KAELYN SHOULDER BAG
Next
DELORES SHOULDER BAG WITH SΤITCHING AND DOUBLE HANDLES
Previous
DELORES SHOULDER BAG WITH SΤITCHING AND DOUBLE HANDLES
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3383-beige001
KAELYN SHOULDER BAG
Code: 1010-3383
1010-3383-beige001
As low as
€35.99
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Kaelyn women's shoulder bag made of high quality faux leather. It is lined inside and has a zippered compartment and an open pocket for small items. It closes with a specially designed metal axel 'a' twist clasp and a zipper. It is in big size, has solid structure and large capacity, to serve all the daily needs needed from a bag.β
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Handle Type | Strap,Top handle bag |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Width | 13cm |
| Length | 32,2cm |
| Height | 25,7cm |
| Size | Large |