EVENING POUCH WITH GOLD DETAILS
Next
EVENING POUCH WITH GOLD DETAILS
Previous
EVENING POUCH WITH GOLD DETAILS
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1005-1427-taupe446
EVENING POUCH WITH GOLD DETAILS
Code: 1005-1427
1005-1427-taupe446
As low as
€48.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's evening bag with gold details made of faux leather. It has a handle for comfortable carrying and closes with a side zipper. It is lined on the inside.
| Product Design | Gold details |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Top handle bag |
| Product Type | Clutch |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Composition | 100% PU |
| Width | 13cm |
| Length | 18cm |
| Height | 31cm |
| Size | Small |