QUILTED EVENING BAG
Next
QUILTED EVENING BAG
Previous
QUILTED EVENING BAG
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1005-1409-camel025
QUILTED EVENING BAG
Code: 1005-1409
1005-1409-camel025
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's evening quilted bag with metallic trim made of faux leather. Closes with a gold clasp.
| Product Design | Gold details |
|---|---|
| Pattern | Metallic contour,Quilted |
| Closure | Gold clasp |
| Handle Type | Chain |
| Strap Type | Detached chain |
| Product Type | Clutch |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Width | 4.5cm |
| Length | 20cm |
| Height | 14.5cm |
| Size | Medium |