EVENING BAG
Next
EVENING BAG
Previous
EVENING BAG
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1005-1408-black003
EVENING BAG
Code: 1005-1408
1005-1408-black003
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's evening bag made of faux leather. It has a detachable chain and closes with a magnetic clasp.
| Closure | Magnetic click |
|---|---|
| Handle Type | Chain |
| Strap Type | Detached chain |
| Product Type | Clutch |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 5cm |
| Length | 19cm |
| Height | 12cm |
| Size | Small |