EVEING BAG
Next
EVENING BAG WITH GOLD DETAILS
Previous
EVENING BAG WITH GOLD DETAILS
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1005-1407-black003
EVENING BAG WITH GOLD DETAILS
Code: 1005-1407
1005-1407-black003
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's evening bag made of faux leather with gold details. Closes with a magnetic clasp and flap. Features a detachable chain strap.
| Product Design | Gold details |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip |
| Handle Type | Chain |
| Strap Type | Detached chain |
| Product Type | Clutch |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 7cm |
| Length | 20cm |
| Height | 14cm |
| Size | Medium |