BEACH BAG INDIRA WITH PATTERN
Next
INDORA BEACH BAG WITH MOSAIC PRINT
Previous
INDORA BEACH BAG WITH MOSAIC PRINT
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1003-0235-blue002
BEACH BAG WITH PRINT
Code: 1003-0235
1003-0235-blue002
As low as
€43.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Fabric women's beach bag in a rectangular shape with ethnic print and fringes. It has double handles for better grip and closes with a magnetic clasp. The interior is lined with fabric.
| Closure | Magnetic clip |
|---|---|
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Beach bag |
| Product Material | Fabric,Lining |
| Composition | 100% Polyester |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Bag Type | Aztek/Ikat print |
| Width | 15cm |
| Length | 40cm |
| Height | 34cm |
| Size | Large |