STRAW SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Next
BEACH BAG WITH STRIPES
Previous
BEACH BAG WITH STRIPES
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1003-0233-blue002
BEACH BAG WITH STRIPES
Code: 1003-0233
1003-0233-blue002
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's fabric beach bag with striped design and double handles. Inside it contains an extra pouch - bag for extra space.
| Cases-Pockets | Inner pouch |
|---|---|
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Beach bag |
| Product Material | Fabric |
| Composition | 100%POLYESTER |
| Bag Type | Striped pattern |
| Width | 20cm |
| Length | 39cm |
| Height | 36cm |
| Size | Large |